Serwis samochodowy Volvo

Kalibracja ADAS

Kalibracja ADAS – Grodzisk mazowiecki

ADAS kalibracja - Grodzisk MazowieckiDysponujemy różnymi urządzeniami i systemami do kontroli pracy czujników, kamer, radaru. Wykorzystujemy nowoczesną technologię oraz najbardziej zaawansowane podzespoły. Proponujemy możliwość wykonania kalibracji szybko i wydajnie, a przede wszystkim w sposób banalnie prosty. Gwarantujemy, że wykonane przez nas kalibracje będą w pełni poprawne, bezpieczne i nie doprowadzą do żadnej zmiany zachowania samochodu w czasie jazdy. 

Dzięki zastosowaniu specjalnego oprogramowania do automatycznej diagnozy i identyfikacji samochodu, ryzyko popełnienia błędu zostaje wyeliminowane. Dodatkowo, kalibracja ADAS pozwala na precyzyjne skorygowanie wyników odczytów pochodzących z kamer. 

Kalibracja kamer 

Jesteśmy jednym z pierwszych warsztatów w Grodzisku Mazowieckim, który zdecydował się na wykorzystanie systemu inteligentnej synchronizacji w kalibracji kamer. Pozwala to na przesyłanie obrazów i ich automatyczne pozycjonowanie z danym pojazdem. Wizualizacja przeprowadzana jest w liniowym i szybkim procesie. Dzięki dostępowi do nowoczesnego wyposażenia, kamery mogą zostać ustawione względem pojazdu oraz podłoża, przy zachowaniu maksimum precyzji oraz bezpieczeństwa. 

Kalibracja radaru 

Kalibracja radarów obejmuje regulację wiązki radaru, ustawienia w obszarze optyki samochodowej oraz potencjalne zmiany lokalizacji radaru. Kalibracja radarów pozwala na optymalizację ich pracy, a w rezultacie – na bardziej efektywne i dokładne wykonywanie pomiarów. Wykonanie kalibracji radarów jest ważne zwłaszcza w przypadku pojazdów powypadkowych i wiekowych. 

Wszystkich kierowców zainteresowanych ADAS kalibracją zapraszamy do naszego salonu w Grodzisku Mazowieckim. Regularnie obsługujemy prywatnych właścicieli samochodów jak i przedsiębiorców pragnących wykonać kalibrację ADAS w swoich pojazdach służbowych. Gwarantujemy fachową obsługę, najlepsze warunki współpracy oraz natychmiastową dostępność naszej kadry fachowców. Zapraszamy do kontaktu – chętnie zarezerwujemy dla Państwa najszybszy możliwy termin oraz przygotujemy wstępną wycenę usług kalibracji ADAS kamer i radaru. 

W naszym warsztacie samochodowym wykonujemy również między innymi kalibrację świateł LED.

Masz pytania?

Napisz do nas!