Serwis samochodowy Volvo

Kalibracja świateł LED

Kalibracja świateł LED – Grodzisk Mazowiecki i okolice

Kalibracja świateł to jedna z podstawowych usług związanych z systemami oświetleniowymi w samochodach osobowych i ciężarowych. Wykonywana w naszej firmie usługa kalibracji lamp i świateł obejmuje systemy LEDowe, będące jednymi z najchętniej stosowanych w tuningu wizualnym wielu modeli samochodów. Wykonujemy kalibrację przy użyciu nowoczesnych narzędzi, pozwalających na szybkie przeprowadzenie całego zadania i uzyskanie najbardziej precyzyjnych wyników. Nasza usługa kalibracji świateł LED trwa krótko i jest wykonywana na wszystkich markach, modelach i rocznikach samochodów. 

Profesjonalna kalibracja świateł LED

W czasie usługi kalibracji świateł LED wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie diagnostyczne, dedykowane do konkretnego modelu pojazdu. Wykonujemy regulacje względem wszystkich typów świateł. Po ich ustawieniu przeprowadzamy szczegółowe pomiary pozycji. Gwarantujemy idealne ustawienie lamp względem warunków jezdnych. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesne narzędzia pomiarowe z technologią lasera. 

Nasza oferta jest skierowana do odbiorców z terenu Grodziska Mazowieckiego i okolic, pragnących skalibrować światła LED w swoich samochodach osobowych oraz służbowych. Regularnie podejmujemy współpracę z Klientami prywatnymi i przedsiębiorcami, powierzającymi nam swoje pojazdy na czas kalibracji świateł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do rezerwowania terminów na przeprowadzenie kalibracji świateł LED w Grodzisku Mazowieckiem. Gwarantujemy Państwu najlepsze stawki, natychmiastową dostępność naszej ekipy fachowców oraz pełne zadowolenie z wyboru naszych usług. 

W naszym warsztacie samochodowym wykonujemy również między innymi kalibrację ADAS.


Masz pytania?

Napisz do nas!