Serwis samochodowy Volvo

Kompleksowy serwis aut amerykańskich

Serwis aut AmerykańskichŚwiadczymy kompleksowe usługi naprawy amerykańskich samochodów. Wykonamy diagnozę i usuniemy wszystkie usterki abyś mógł w pełni cieszyć się swoim samochodem. Na miejscu dokonujemy napraw z zakresu elektromechaniki i mechaniki. Dokonamy także serwisu klimatyzacji i niezbędnych napraw blacharskich.

W naszym warsztacie nie ograniczamy się do jednej marki samochodu. Posiadamy odpowiednie możliwości zarówno jeśli chodzi o sprzęt jak i o specjalistów, co pozwala nam przyjąć do serwisu praktycznie każdy samochód. Jeśli posiadasz samochód, który chciałbyś naprawić – skontaktuj się z nami.

Serwis aut amerykańskich

Chcemy aby nasz warsztat samochodowy był miejscem, któremu możesz zaufać. Miejscem, w które dzwonisz od razu, kiedy masz problem ze swoim autem i do którego bez zastanowienia wracasz. Dlatego staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie i zawsze pomagamy klientom, którzy się do nas zgłaszają. W naszym warsztacie pracują profesjonaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć przyczynę usterki.

Naprawy z zakresu elektromechaniki

Dzisiejsze samochodu to połączenie tradycyjnej mechaniki z precyzyjną elektroniką. To właśnie czujniki, podzespoły i różnego rodzaju układy stanowią dużą część ważnych jednostek w aucie. Dlatego w naszym zespole posiadamy specjalistów z zakresu elektromechaniki, którym możesz powierzyć swoje auto. Posiadamy także odpowiedni sprzęt diagnostyczny, który umożliwia znalezienie usterki. Oddając swoje auto do naszego serwisu możesz liczyć na kompleksową usługę.

Naprawa aut amerykańskich – okolice Warszawy

Mówiąc, że podchodzimy do sprawy kompleksowo nie przesadzamy. W naszym warsztacie wykonamy praktycznie każdą naprawę. Siedziba warsztatu mieści się w Nowej Bukówce k. Żabiej Woli, do skorzystania z naszych usług zachęcamy kierowców z takich miejscowości jak Nadarzyn, Żyrardów, Mszczonów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki.

Niezależnie od tego czy jest to niewielka usterka czy w grę wchodzi naprawa całego silnika czy skrzyni biegów. Aby przybliżyć zakres naszych usług poniżej przedstawiamy listę przykładowych napraw:

     Wymiana klocków hamulcowych

     Wymiana tarcz hamulcowych

     Naprawa układów ABS

     Naprawa chłodnicy

     Wymiana płynu chłodniczego

     Wymiany z zakresu układu kierowniczego

     Wymiany z zakresu układu napędowego

     Wymiany z zakresu układu zawieszenia

Masz pytania?

Napisz do nas!